دمنوش هاي گياهي | گياهان دارويي براي لاغري | دمنوش براي لاغري

بررسي انواع گياهان دارويي براي لاغري

چگونه مي توانيم با هزينه پايين و روش هاي بي خطر به كاهش وزن و اندامي مناسب داشته باشيم؟ اين موضوعي است كه بسياري از مردم از آن رنج مي برند و به دنبال راهكار هاي گوناگون براي رسيدن به اين جواب هستند. در واقع مي توان گفت پاسخ قطعي براي اين سوال وجود ندارد زيرا ماهيت اضافه وزن افراد را نميتوان يك مورد خاص قلمداد كرد. ممكن است چاقي به علت ژن باشد يا ممكن است بيماري باعث اين اضافه وزن شده يا پرخوري و ساير دلايل ممكنه كه بايد قبل از هرگونه استفاده از روشي به پزشك متخخص مراجعه شود. در ادامه مطلب به گياهان دارويي براي لاغري مي پردازيم.

حتما در اطرافيان خود مشاهده اين موضوع بوده ايد كه افراد براي لاغر شدن روش هاي بسيار پر خطر و گراني را امتحان كرده اند و بنا بر مشاهدات اغلب به نتايج خوبي نمي رسند.روش هاي توصيه شده مناسبي وجود دارند كه شما مي توانيد با كمي مطالعه و البته مشاوره با پزشك از آن ها استفاده كنيد و نتايج آن را با ما در ميان بگذاريد و نظر خود را در همين صفحه ارسال كنيد.

 

گياهان دارويي براي لاغري

 

خواص گياهان دارويي براي لاغري

گياهان دارويي بسياري در طبيعت وجود دارد كه بر اساس بررسي هاي انجام شده هر كدام به نوعي براي سلامتي مفيد هستند. برخي از اين گياهان دارويي براي لاغري استفاده مي شوند و  حاوي خواص زيادي براي درمان چاقي هستند. روش هاي بسياري براي مصرف اين گياهان دارويي وجود دارد. برخي از دمنوش هاي گياهي استفاده مي كنند و برخي ديگر از اين گياهان دارويي براي طعم دهي غذا بهره مي برند.

تحقيقات نشان مي دهد كه اگر شما طعم آنچه كه ميخوريد را دوست نداريد، احتمال كمتري براي پايبند بودن به رژيم خود داريد. پس طعم غذا يكي از موارد مهمي است كه بايد به آن توجه كنيد. مي توانيد از اين گياهان توصيه شده براي لاغري استفاده كنيد. براي مثال اضافه كردن كمي رزماري،پاپريكا،نمك دريايي و فلفل قرمز به يك تكه مرغ آن را به غذايي لذيذ و خوش طعم و عطر تبديل مي كند. در ادامه به چند گياه دارويي براي لاغري كه باعث افزايش متابوليسم بدن و چربي سوزي مي شود اشاره خواهيم كرد. با ما همراه باشيد.

زردچوبه

گياهان دارويي براي لاغري ، زردچوبه

زردچوبه باعث افزايش گرماي بدن و متابوليسم مي شود و درصدد آن براي كمك به درمان اضافه وزن مي باشد. فوايد ديگر اين گياه دارويي فقط براي لاغري نمي باشد و براي مقابله با بيماري آلزايمر و مراقبت از هورمون ها مفيد مي باشد.از زردچوبه براي طبخ سوپ و خورش استفاده كنيد.
علاوه بر درمان چاقي زردچوبه خواص ديگري دارد و براي كنترل ديابت نيز مفيد است.
همچنين براي پيشگيري از آلزايمر و كنترل ديابت مي توانيد از محصولات گياهان دارويي براي لاغري ميران ماركت استفاده كنيد.

دارچين

گياهان دارويي براي لاغري دارچين

يكي از گرم ترين گرايش ها تركيب عسل و دارچين است كه ميتواند در رژيم روزانه شما باشد.تركيب آن با چاي هم معمول است و استفاده مي شود. به صورت عادي هم مستقيما مي توانيد از اين تركيب استفاده كنيد يا اينكه براي طعم دادن به حبوبات و غذا مي توان از دارچين استفاده كرد. اما آيا مي توانيد فقط با خوردن عسل و دارچين وزن خود را كاهش دهيد.

تاريخچه دارچين به اين صورت است كه در زمان قديم مصريان باستان از آن براي موميايي كردن استفاده مي كردند و در زمان امپراطوري روم قيمت آن ۱۵ برابر گران تر از نقره بود. دارچين همانند عسل از خواص دارويي بسياري برخوردار است. تحقيقات نشان ميدهد كه دارچين داراي خواص آنتي بيوتيك و ضد انگلي هستند.همچنين حاوي آنتي اكسيدان است وكه مي تواند به التيام زخم ها كمك كند و حتي الممكن فشار خون و كلسترول را كاهش دهد. در حالي كه ادعاها در مورد اين تركيب براي لاغري زياد است اما تحقيقات در اين مورد بسيار كم است.
دارچين سبب جلوگيري از افزايش قند خون و كاهش سرعت تخليه معده مي شود. همين امر باعث مي شود تا غذا ديرتر از معده خارج شود و كمتر احساس گشنگي كنيم.همچنين مي توانيد براي استفاده از اين گياهان دارويي براي لاغري از پكيج هاي ميران ماركت استفاده كنيد.

 

زيره

گياهان دارويي براي لاغري زيره

يكي از قوي ترين گياهان دارويي براي لاغري محسوب مي شود كه با اضافه كردن يك قاشق غذاخوري زيره به يكي از وعده هاي روزانه شما، ميتواند تا ۳ برابر به چربي سوزي شما كمك كند. سعي كنيد از زيره در سوپ ها ، خورش ها، سس گوجه فرنگي ، سيب زميني سرخ كرده و ديگر غذاهايي كه طبخ مي كنيد، استفاده كنيد. مصرف منظم روزانه زيره سبز مي تواند در مدت ۲۰ روز چربي هاي شما را بسوزاند و وزن كلي بدن را كاهش دهد. زيره به سوزاندن سريع كالري و افزايش نرخ متابوليسم و گوارش كمك مي كند.

زيره به غير از توانايي كاهش وزن فوايد سلامتي ديگري نيز دارد. باعث كاهش كلسترول بد،جلوگيري از حمله قلبي، افزايش حافظه،تقويت ايمني، درمان كم خوني، افزايش هضم و غيره مي شود.

 

زنجبيل

گياهان دارويي براي لاغري

اين ادويه در صدر ليست گياهان دارويي براي لاغري و سلامتي جاي گرفته است و يكي از ادويه هايي است كه مي تواند سلامتي شما را حفظ كند زيرا پر از فوايد سالم براي بدن و ذهن مي باشد. همانند دارچين، زنجبيل به كنترل قند خون كمك مي كند. به اين معني كه مي تواند به جلوگيري از افزايش قند در سطح گلوكز شما بعد از يك وعده غذايي غني كربوهيدات دار كمك مي كند.اين ادويه نيز به مانند زردچوبه و فلفل قرمز خاصيت چربي سوزي دارد.
براي استفاده راحت تر از اين ادويه مي توانيد از آن روي سيب زميني سرخ كرده، ماهي پخته شده ، سالاد يا چاي بريزيد و طعم بي نظيري به آن بدهيد.

مصرف زنجبيل مي تواند تاثير عميقي بر ميزان كلسترول بالا داشته باشد كه اغلب به چاقي در ميان مردان و زنان نسبت داده مي شود.ميزان كلسترول بالا در يك فرد مي تواند بالاتر از BMI نرمال باشد و منجر به بيماري هاي مربوط به چاقي و بيماري هاي قلبي و سرطان شود.مصرف زنجبيل مي تواند كلسترول را كاهش دهد. همچنين باعث رقيق شدن خون و كاهش فشار خون نيز مي شود.چاي زنجبيل به عنوان مكمل رژيم غذايي سالم و كاهش وزن در نظر گرفته مي شود.

اگر شما به ورزش روزانه خود يك فنجان چاي زنجبيل اضافه كنيد مي توانيد در ۵ هفته كاهش وزن بي نظيري داشته باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۴:۴۹ توسط:مهدي موضوع:

دمنوش براي لاغري ، به رژيم جديد خوش آمد بگوييد !

آيا ميتوانم با روش هاي ساده و بي خطر به وزن دلخواه خود برسم؟

آيا برايتان اين سوال پيش آمده است؟ اگر داراي اضافه وزن هستيد حتما اين سوال به ذهن شما رسيده است. شايد هنوز جواب آن را نمي دانيد و به دنبال روش هاي پر دردسر و گران براي حل اين سوال هستيد. آزمودن روش هاي بي خطر ضرري ندارد بلكه به علم شما افزوده مي شود و اينكه ممكن است براي شما مفيد واقع شود. دوباره تكرار مي كنم ” براي شخص شما مفيد واقع شود”. حتما منظورم را متوجه شده ايد 😊
اگر روشي را كه براي شما مفيد واقع شده است آن را براي ديگران تجويز نكنيد. چاقي هر شخص ممكن است به دلايل خاصي باشد كه حتما بايد با پزشك متخصص در اينباره مشاوره بگيرد. پس، از استفاده تجويز هاي سرخود پرهيز كنيد. در اين مقاله مي خواهيم به دمنوش براي لاغري بپردازيم.دمنوش براي لاغريبا جمله معروف در اين بازار لاغري شروع مي كنيم. ” آيا مي خواهيد به سرعت وزن خود را كاهش دهيد؟ ” بايد بگوييم ممكن است اين سوال شما را به اشتباه بياندازد. مقياس ” به سرعت ” براي هر شخص متفاوت است. مقادير بسياري ممكن است دخيل اين روند شوند و به اين روند سرعت ببخشند. رژيم غذايي و ورزش دو موضوع بسيار مهم در روند لاغري هستند اما دمنوش براي لاغري به روز ترين موضوع رژيم لاغري تبديل شده است.شايد بگوييد چگونه ممكن است كه دمنوش هاي گياهي باعث لاغري من شوند؟
جواب هاي زيادي براي اين سوال وجود دارند ولي براي اطمينان شما ميتوانيم بگوييم اين ثمره ريشه در طب سنتي دارد و از تاريخ و تجربه آن را ثابت كرده است. خواص گياهان دارويي براي لاغري فقط اين زمينه را شامل نمي شود، بلكه در بسياري از موارد ديگر براي سلامتي بدن مفيد هستند.

 

بسياري از اين گياهان خاصيت چربي سوزي دارند و براي از دست دادن چربي اضافي بدن بسيار موثر هستند. دمنوش هاي لاغري تعادل آلي را تنظيم مي كند و با يبوست مبارزه مي كند و چربي هاي خنثي را تجزيه مي كند تا بدن لاغر و باريك تري داشته باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۱:۴۸ توسط:مهدي موضوع:

بهترين دمنوش هاي گياهي براي كاهش درد و بيماري

امروزه انسان ها بيشتر از قبل در خطر بيماري ها هستند و روزانه انسان هاي زيادي بر اثر بيماري هاي مختلف جان خود را از دست مي دهند. اين ابتلا به بيماري ممكن است بر اثر وراثت يا اعمال هاي انسان رخ دهد كه انسان را در تور بيماري گرفتار مي كند. افراد كمي هستند كه روزانه به سلامتي خود اهميت مي دهند و همواره در پي حفظ سلامتي و تندرستي خود هستند. افرادي كه در شهر هاي شلوغ و پرجمعيت آلوده زندگي مي كنند بيشتر مبتلا به بيماري مي شوند زيرا عواملي چون آلودگي ، آپارتمان نشيني ، بي تحرك بودن و غيره عواملي هستند كه موجب ابتلا به بيماري مي شوند.روش هاي بسياري براي سالم زندگي كردن وجود دارد كه اگر علم آن را كسب كنيد و طبق آن پيش برويد مي توانيد طول عمر خود را افزايش دهيد. يكي از بهترين روش هاي توصيه شده استفاده روزانه از دمنوش هاي گياهي مي باشد كه در ادامه به اين مقوله پرداخته ايم. با ما همراه باشيد!دمنوش هاي گياهي

 

مزاياي دمنوش گياهي

در بسياري از روش ها ما ممكن است از يك دمنوش گياهي بيشتر از يك قرص ويتامين بهره مند شويم.هنگامي كه شما در حال نوشيدن دمنوش گياهي هستيد همزمان رايحه درماني نيز مي شويد. اين چيزي است كه نميتوانيد از يك قرص دريافت كنيد. به همين دليل شما بايد چاي هاي گياهي را در يك مخزن نگهداري كنيد تا حاوي روغن و اسانس مفيد باشد. در غير اينصورت شما فقط فضا را خوشبو ميكنيد و از ويژگي هاي دارويي آن بي بهره مي مانيد. هر زماني كه شما غذايي ميخوريد بدن شما شروع به ساختن بافت ها و هورمون هاي مقوي مي كند، اگر هر روز از دمنوش هاي گياهي استفاده كنيد ميتوانيد تغييرات مهم را در جسم و روح خود مشاهده كنيد. پوست،حس سلامتي و انرژي

چگونه دمنوش هاي گياهي خوب را انتخاب كنيم؟

وقتي نوبت به انتخاب يك دمنوش گياهي مي رسد، بايد بر اين باور باشيد كه مهم است كه محصول مورد نظر شما از مواد ارگانيك و شركت سازنده دمنوش گياهي، معتبر باشد.اگر در حال نوشيدن چاي براي مزاياي دارويي هستيد پس به دنبال محصولاتي باشيد كه حاوي روغن اسانس نباشد.براي اينكه فوايد كامل نوشيدن چاي گياهي را بدست آوريد ، 10 الي 15 دقيقه آن را در آب حل كنيد يا بجوشانيد تا تمام ويژگي هاي سالم را بيرون بياوريد. در فروشگاه ما چند نوع از بهترين دمنوش هاي گياهي براي انتخاب وجود دارد. ميتوانيد دمنوش دلخواهتان را سفارش دهيد و درب منزل تحويل بگيريد.از امتحان كردن چيزي نترسيد!

فروشگاه دمنوش هاي گياهي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۹:۳۶ توسط:مهدي موضوع: